Centrum ogrodniczo-budowlane
Nasze centrum ogrodniczo-budowalne otwarte jest dla Klientów od poniedziałku do piątku od 7 do 17, a także w soboty od 7 do 15.

W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim artykuły ogrodnicze, materiały rolnicze i budowlane.

Proponujemy przede wszystkim wysokiej jakości nawozy mineralne i płynne, środki ochrony roślin, nasiona drobne i trawy, wykwalifikowany materiał siewny, pasze dla drobiu, pasze dla trzody, pasze dla bydła (Sano i Barbara), premiksy pasz, plandeki, opryskiwacze, akcesoria ogrodowe, doniczki, odzież roboczą i rękawice, siatkę, taczki, widły, łopaty.

Materiały budowalne, znajdujące się w naszej ofercie, dostępne są zarówno w sklepie jak i w prowadzonym przez nas składzie budowlanym.

W Centrum Ogrodniczo-budowlanym można znaleźć farby emulsyjne i olejne, unigrunty, drewnochrony, pigmenty, artykuły malarskie, folie, zaprawy, gipsy, papiery ścierne, kleje, silikony, rozpuszczalniki, lakiery do drewna, armaturę sanitarną, narzędzia (klucze, śruby, wkręty, gwoździe dekarskie i stolarskie), rury kanalizacyjne, kształtki cu i pp.

Nasz skład budowlany oferuje przede wszystkim artykuły masowe, kupią tam Państwo piasek, węgiel i inne materiały opałowe, cement, wapno, kruszywa, cegły i pustaki. Ponadto oferujemy kręgi i przepusty betonowe.